Tetraco Group

Alor A.Ş. 2010 yılında grup genelinde çeşitli ticari projeleri gerçekleştirmek üzere kuruldu. 2018 yılı itibari ile de grubun merkezi satın alma şirketi oldu ve çeşitli proje bazlı iç ve dış ticaret konularının gerçekleştirilmesi üzere ticaret hayatına devam etmektedir.

dünya

Kısaca

Alor İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, 2010 yılında paydaşlar tarafından İstanbul'da kuruldu. Kurulduğu dönemde çeşitli alım satım projelerine imza attı. Bununla birlikte, 2015 yılında grubumuzda başlayan 2. faz kurumsallaşma çalışmaları ile grubun alımlarını yöneten şirket halini aldı. 2018 yılından itibaren grup şirketlerinin ortak satın alımlarını yönetmekte, buna ek olarak halen proje bazlı alım satım operasyonlarını yönetmekte, proje bazlı iç ve dış ticaret işlemlerini de deneyimli ekibi ile birlikte yürütmektedir. Bünyesinde yer alan insan kaynakları, satın alma, destekler ve teşvikler, kalite güvene ve kurumsallaşma, bilgi sistemleri ve muhasebe ekibi grup şirketlerine bu alanlarda hizmetler de sunmaktadır.

Ticaret

Proje Bazlı Ticaret

Proje bazlı ticaret operasyonları da bünyemizdeki deneyimli ekiplerimiz tarafından yürütülmektedir. İhtiyacınız olan proje bazlı alımlarınızın satın alım, finans ve lojistik süreçlerini de büyük bir titizlikle takip etmekteyiz. Zaman, finans ve iş gücü tasarrufu sağlayabileceğiniz bu operasyonlarımız ile daha efektif ve ekonomik satın alımlarınızın şirketinize katacağı ivmeyi değerlendirmek üzere uzmanlarımıza danışmanızı öneririz.

Grup İçi Satın Alım

Grup şirketlerinin ortak satın alma kalemlerini bünyemizdeki satın alma ekibimiz ile yönetmekteyiz. Bununla birlikte hizmet departmanlarımız da grup şirketlerinin her türlü reklam, insan kaynakları, satın alım, muhasebe, bilgi sistemleri, kurumsallaşma ve destek ve teşvikler ve konularında hizmet operasyonlarını yürütmektedirler.

Hizmetler

Proje Bazlı Ticaret
Grup İçi Satın Alım

Kuruluş Yılı

2010

Çalışan Sayısı

20+

Ödenmiş Sermaye

500.000 TL