Alor İç ve Dış Tİcaret A.Ş.

Alor A.Ş. 2010 yılında grup genelinde çeşitli ticari projeleri gerçekleştirmek üzere kuruldu. 2018 yılı itibari ile de grubun merkezi satın alma şirketi oldu ve çeşitli proje bazlı iç ve dış ticaret konularının gerçekleştirilmesi üzere ticaret hayatına devam etmektedir.

dünya

Kısaca

Alor İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, 2010 yılında paydaşlar tarafından İstanbul'da kuruldu. Kurulduğu dönemde çeşitli alım satım projelerine imza attı. Bununla birlikte, 2015 yılında grubumuzda başlayan 2. faz kurumsallaşma çalışmaları ile grubun alımlarını yöneten şirket halini aldı. 2018 yılından itibaren grup şirketlerinin ortak satın alımlarını yönetmekte, buna ek olarak halen proje bazlı alım satım operasyonlarını yönetmekte, proje bazlı iç ve dış ticaret işlemlerini de deneyimli ekibi ile birlikte yürütmektedir. Bünyesinde yer alan insan kaynakları, satın alma, destekler ve teşvikler, kalite güvene ve kurumsallaşma, bilgi sistemleri ve muhasebe ekibi grup şirketlerine bu alanlarda hizmetler de sunmaktadır.

Ticaret

Kurumsal Destek

Alor A.Ş.'nin iki ana ytırım grubundan biri olan kurumsal destek hizmetleri, şirketinizin ihtiyacı olan departmanların A'dan Z'ye oepere edilmesi ve denetlenmesidir. İnsan Kaynakları'ndan Satınalma'ya kadar 7 farklı alanda destek hizmetleri sunmaktayız. Optimum verim sağlamak için yatırımları sizin adınıza yapıyor ve 7/24 hizmet sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ambalaj Ürünleri

Alor A.Ş., ambalaj ürünleri tedariğinde yeni bir yolculuk başlattı. Hindistan'ın lider conta/folyo ve sızdırmazlık elemanları üreticisi olan Technology International ile anlaşma imzalayarak bu şirketin Türkiye'deki executive distributer haline gelmiştir. İlaçtan kozmetiğe, yağ sanayiinden tarımsal kimysallara kadar geniş bir yelpazede ürün portfoyü bulunmaktadır.

Yatırım Alanları

Ambalaj Ürünleri
Kurumsal Destek

Kuruluş Yılı

2010

Çalışan Sayısı

30+

Ödenmiş Sermaye

500.000 TL