Enformak Plastik Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.

Kuruluşumuz yenilikçi, gelişimi ve geliştirmeye önem veren, ülkesine katma değerde bulunmayı kendisine şiar edinmiş yapısıyla, 40 yılı aşkın süredir varlığını sürdürmekte ve sektöründe lider firma konumunda yer almaktadır. Ülkemizde yıllardır süre gelen liderliğimizi, kalite yönetimimiz ve kurumsal yapımızla dünya çapına taşımak birincil önceliğimiz olmaya devam edecektir.

enf20

Kısaca

Enformak A.Ş., 1980 yılında plastik ve elastomer işleyen sektöre yedek parça üreten bir atölye olarak kuruldu. Bir atölye, yenilikçi ve sürekli gelişen bir şirkete dönüştü. Tecrübeli kadro ile sürekli gelişen bir teknik büro yarattı. Hammadde üreticileri ile işbirliği, tecrübe ve bilgi birikimi, teknik büroya yeni teknoloji ile dizayn ve müşterilerin karmaşık problemlerine uygun çözümler üretme kabiliyetini kazandırdı. İlk günden itibaren gelişme gücümüzü kovan ve vida üretimine yoğunlaştırdık. Hedefimiz; ürünlerimizde ısıl işlem ve yüzey kaplama çeşitliliği ile daha yüksek aşınma dayanımı, daha uzun çalışma ömrü elde etmek. Dizayn ve yüksek işleme hassasiyeti ile daha iyi performans ve daha az enerji sarfiyatı sağlamak. Sürekli gelişmekte olan plastik sektöründe, teknik kadromuz, kalite anlayışımız ve teknoloji kabiliyetlerimiz sayesinde kendini sürekli yenileyen uluslararası pazarda söz sahibi bir kuruluş olmaktır.

Plastik İşleme Teknolojileri

Kurumsal Bakış

Misyonumuz: Plastik işleme sektörü için ürettiğimiz kaliteli, sektöründe öncü ve farklı ürünleri, müşteri odaklı yaklaşımla Türkiye ve Dünya pazarlarına sunarak ticari ve sınai amaçlarını gerçekleştirirken, Türkiye ekonomisine katma değer sağlamak.

Vizyonumuz: Ülkemize sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesinden güç alarak plastik işleme teknolojileri sektöründe dünyanın tercih edilen firmalarından olmak.

Sürdürülebilirlik Hedefleri

Sürdürülebilirlik yaklaşımımızı gerçekleştirmek üzere; dünyada her gün gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ediyor,kalite hedeflerimizi ulaştığımızda hep daha ileri koyarak sürekli gelişim sağlıyor,mühendislerimizin gelişimini hiç durmadan destekleyerek tasarım kabiliyetimizi sürdürüyor ve malzeme ve plastik işleme gelişimini Ar-Ge ile ürünlerimize ve üretimimize uyguluyoruz

Hizmetler

Kovan ve Vidalar
Ekstrüzyon Filtreleri

Kuruluş Yılı

1990

Çalışan Sayısı

50+

Ödenmiş Sermaye

30mn TL