Nurpet Ambalaj Sanayi Ticaret A.Ş.

Nurpet, gıda sektörüne pet şişe, pet kavanoz ve pet preform üreten bir işletme olarak kuruldu. Bir işletme, yenilikçi ve sürekli gelişen bir şirkete dönüştü. Tecrübeli kadro ile sürekli gelişen bir teknik büro yarattı. Hammadde üreticileri ile işbirliği, tecrübe ve bilgi birikimi, teknik büroya yeni teknoloji ile dizayn ve müşterilerin taleplerine uygun çözümler üretme kabiliyetini kazandırdı. İlk günden itibaren gelişme gücümüzü pet şişe, pet kavanoz ve pet preform üretimine yoğunlaştırdık.

nur20

Kısaca

Temelleri 1989 yılında atılan Nurpet Ambalaj, PET şişe ve PET kavanoz alanında üretim yapmaktadır. Bu anlamda Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip olan Nurpet, üretim teknolojisi konusunda dünya ölçeğinde saygın üreticilerle işbirliği yaparak müşterilerinin beklentilerine istikrarla karşılık vermektedir. Endüstriyel tasarım ekibimiz, müşterilerin ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri proje bazında değerlendirip bu ciddiyetle sonuçlandırmaktadır. Türkiye’nin tüm bölgelerine ulaşan ürünlerimiz küresel pazarda da önemli üreticilerin özel üretimlerine cevap vermektedir. Nurpet, yapmakta olduğu Ar-Ge çalışmaları ile Türkiye’yi küresel pazarda temsil etmekte ve bu sayede birçok inovatif ürünü de bu pazara kazandırmaktadır.  Müşterilerimize daha fazlasına ihtiyaç duydukları hızlı, yenilikçi, kaliteli ve en önemlisi de ulaşılabilir çözümleri sunmaktan onur duyuyoruz.

Ambalaj

Kurumsal Bakış

Misyon: Müşteri ürünlerine değer katacak pet ambalajlar üretirken; kalitede sürekliliği sağla, hızlı üret, esnek ol, tasarım kabiliyetini kullan, yenilikçi çözümler sun, ulaşılabilir ol.

Vizyon: Pet ambalaj sektöründe, profesyonel yönetim anlayışıyla büyüyen, tasarım esnekliğiyle Dünya’nın en geniş ürün gamına sahip, küresel bir üretici olmak.

Kalite Politikası

Sektöründe ilk defasında ve her defasında aynı üretim ve hizmeti sağlayan; yasa ve mevzuatlara uyan; her zaman en kaliteli ürünlerle müşterilerinin sağlığını ön planda tutan; müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak müşterilerinin beklentilerinin ilerisinde cevap veren; hizmet içi eğitimlere önem vererek personelin katılımını sağlayan; iş sağlığı güvenliği için gerekli imkânları sağlamayı, çalışma ortamını güvenli hale getirmeyi sürekli iyileşme ve gelişme içerisinde olarak kurumsallaşan bir firma olmayı amaç edinmekte ve benimsemektedir

Hizmetler

Pet Şişe
Pet Kavanoz

Kuruluş yılı

2006

Çalışan Sayısı

130+

Ödenmiş Sermaye

34mn TL