Petra İnşaat Konut Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Petra Konut İnşaat Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi olarak 2015 yılında başladığımız yolculuğumuza bugün kendi portföyümüzü yaratarak, yeni projelerin finans yatırımına katkıda bulunarak ve tamamlanmış projeler üzerinden toplu alımlar yaparak devam ediyoruz.

insaat2

Kısaca

Petra Konut İnşaat Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi 2015 yılında sektörün deneyimli şirketleri ile başlattığı ortaklığına 2018 yılı itibari ile şirketin diğer hisselerini satın alarak tek başına devam etmektedir. Bugüne kadar birlikte gerçekleştirilen inşaat projelerini portföyümüze katmak suretiyle, tamamlanmış projelere de yatırımlar yaparak Petra A.Ş. konut ve iş yeri portföyünü genişletmeye devam edeceğiz.

İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım

İnşaat

Petra Konut İnşaat Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi olarak bugüne kadar çeşitli inşaat projelerinin geliştirilmesinde önemli katkılarımız oldu. Odağımızda butik inşaat projelerinin A-dan Z-ye projelendirilmesi ve hayata geçirilmesi yer almaktadır. Daha önce gerçekleştirdiğimiz inşaat projelerimizi kendi bünyemizde yatırım olarak değerlendirerek portföyümüzü de geliştirmekteyiz.

Gayrimenkul Yatırım

Grubumuz, inşaat faaliyetlerinin yanı sıra hazır projelerin de hem başlangıç aşamasında, hem de tamamlanmış projelerin yatırımında rol oynamaktadır. Bu yatırımlar, yatırım ortaklığının yanı sıra tamamlanmış projeler üzerinden toplu konut yahut iş yeri alımını da içermektedir. Bu konuda yapılabilecek iş birlikleri için Grup Yatırımlar Yöneticimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Hizmetler

İnşaat
Gayrimenkul Yatırım

Kuruluş Yılı

2015

Çalışan Sayısı

10+

Ödenmiş Sermaye

1.500.000 TL